Drukuj

Punk rock rodem z 1977 roku!

Koncerty: Przemek Badowski
assBEST
assBEST
Jeśli lubisz starego punk rocka i kapele takie jak: The Clash, The Ramones, Buzzcocks, The Kids, The Boys, The Damned i całą resztę pierwszej, "brytyjskiej" fali tego gatunku - nie zawiedziesz się!

Są trzy zasadnicze powody, dla których w piątek, 28 czerwca, warto wpaść na koncert do pubu "5 Sztuk". Powód pierwszy: zagra zespól Nowy Świat, który powstał 16 lat temu w Warszawie. Ma za sobą kilka sesji nagraniowych, 2 zarejestrowane koncerty i zagrał wiele gigów na terenie całego kraju. Jego kawałki są obecne na płytach dołączanych do magazynu "Garaż", składance "Prowadź mnie ulico vol. 2", a także składance "Tribute to Partia". 7 lat temu grupa wypuściła płytę w wydawnictwie "Jimmy Jazz". Ich teksty opowiadają o relacjachdamsko-męskich i Warszawie, a szczególnie o Żoliborzu. Przez zespół przewinęli się członkowie takich grup jak: Partia, Komety, Werwolf 77, Stan Zvezda i Nancy Regan.

Powód drugi: zagra Inhalators - jak sami o sobie mówią, polska supergrupa punkrockowa. Pod tym szyldem grają od roku, ale to starzy wyjadacze z grubym osadem za pazurami. Pół składu stanowią członkowie legionowskiego P.D.S., zasileni przez "Wróbla" z trójmiejskiej grupy B.D.K. i Damrockers zarazem. Tych, którzy byli na ostatnim "Gryf Party", zapraszać nie trzeba. Tu będzie jeszcze więcej energii w starym ramonesowym stylu!

Powód trzeci: wraca pub "5 Sztuk" w nowej odsłonie i z jeszcze większym impetem. Dlatego nic innego nie planuj na ten piątek i... z pewnością również na sobotę.

Poza tym zagra też siedlecki assBEST. Podobno ich basista nauczył się nazw 2 z 4 strun w instrumencie. Słowem, grupa dynamicznie się rozwija i musisz to zobaczyć! Po tym wieczorze już nic dla ciebie nie będzie takie jak dawniej!

28 czerwca 2013, godz. 19.05, pub "5 Sztuk" (ul. 11 listopada 23), bilety: 12 zł przedsprzedaż, 15 zł w dniu koncertu.

strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.008 sekund