Drukuj

Na czasie

Koncerty: Urszula Kąkol
Domowe Melodie
Domowe Melodie
Zespół, który poruszył serca wielu odbiorców. Pojawili się nagle, a ich muzyka przyciąga ludzi w każdym wieku. Domowe Melodie - pod taką właśnie nazwą tworzy, nagrywa i koncertuje trójka sympatycznych, zdolnych muzyków.

Połączyły ich wspólne pasje oraz miłość do muzyki. Justyna Chowaniak, Staszek Czyżewski i Kuba Dykiert to zgrane trio, które od ponad roku skutecznie podbija serca polaków, a także islandczyków. Na swoim koncie mają już liczne tytuły. Czytelnicy portalu musics.pl ogłosili ich "Debiutem roku 2012". Ponadto grupa znalazła się na pierwszym miejscu w plebiscycie na "Najlepszy polski album 2012".

Wyjątkowość ich muzyki tkwi w nietypowym miejscu nagrań, czyli kameralnym mieszkaniu, które stało się ich studiem. Troje muzyków, ciekawe instrumentarium i niesamowita ciepła, domowa atmosfera. W takich warunkach właśnie powstają piosenki Domowych Melodii.

Ich koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka we wszystkich największych miastach. Sami tylko skromnie powtarzają, że chcą po prostu grać i śpiewać. Na tegorocznym Heineken Open'er Festival zagrali koncert, o którym będzie się mówić jeszcze bardzo długo - namiot alter space podobno jeszcze nigdy nie przeżył takiego oblężenia. Rozkochali w sobie również Katarzynę Nosowską, która zaprosiła ich do udziału w Męskim Graniu, niezwykłym projekcie, którym współdowodzi już drugi rok z rzędu.

Specjalnie dla tych wszystkich, którzy lubią domowy klimat i muzykę folkowo-popową, zespół zagra i zaśpiewa 25 października w kameralnej atmosferze GOK w Chodowie.

25 października 2013, godz. 20.00, GOK w Chodowie. Bilety: 10 zł.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.004 sekund