Drukuj

Punk Rock jesienną porą!

Koncerty: AB
The Analogs
The Analogs
To już staje się tradycją. Podobnie jak w latach ubiegłych jesienną porą koncert swój w Siedlcach da szczeciński zespół polskich pionierów Oi!Punka - the Analogs.

Występ będzie częścią ogólnopolskiej trasy grupy, która obchodzi w tym roku osiemnastolecie istnienia. Z tej okazji Piguła i spółka odświeżyli także swój pierwszy materiał "Oi! Młodzież" z 1996 roku. Limitowany, numerowany album CD, na którym znajdą się nagrane na nowo piosenki z debiutu, wydany pod wiele znaczącym tytułem "Pełnoletnia Oi! Młodzież" będzie można dostać także na siedleckim koncercie. Zespół nie nagrał ich po to, żeby w jakikolwiek sposób konkurować czy podważać wartość archiwalną, czy też sentymentalną tego co nagrali przed laty, ale po to, żebyśmy znów poczuli tamtą energię i klimat.

Set koncertowy trasy zawierał będzie wszystkie piosenki, które znalazły się w zamierzchłych czasach na kasecie "Oi! Młodzież". Nie zabraknie również innych, doskonale znanych ze wszystkich pozostałych wydawnictw grupy.
Organizatorem koncertu jest siedlecki zespół assBEST, który również zagra tego wieczoru.

KONKURS

Pierwsze dwie osoby, które 20 listopada pomiędzy godz. 11.30 a 12.00 zadzwonią do redakcji "Kultury Siedleckiej" (nr tel. 609506919) i udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe wygrywają wejściówki na koncert.

W którym roku powstał zespół the Analogs?


22 listopada 2013, godz. 19.00, klub peHa, bilety 25 zł (przedsprzedaż) 30 zł (w dniu koncertu).
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.004 sekund