Drukuj

KSM mówi "jak żyć"

Koncerty: Izabela Kuniewicz
Kabaret Skeczów Męczących
Kabaret Skeczów Męczących
Nie lada gratka czeka miłośników kabaretu. Już w kwietniu na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpi Kabaret Skeczów Męczących. Fani KSM będą mogli zobaczyć najnowszy, nietuzinkowy program grupy - "Z życia niższych sfer".

Zrealizowany z rozmachem godnym Broadwayowskich musicali spektakl jest próbą odpowiedzi na fundamentalne pytanie: "jak żyć panie premierze"? Widzowie zobaczą czego wartościowego można dowiedzieć się od pacjenta w szpitalu psychiatrycznym, spotkają legendarne już postaci (np. Kłaka i Śrubę) w całkiem nowych odsłonach oraz dowiedzą się na jakie zapomogi mogą liczyć, nawet jeśli ich nie potrzebują.

Program, który zaprezentują w 3D, jest kompilacją najnowszych skeczy ubranych w nowatorską formę, które robią furorę wśród publiczności w każdym wieku. Najnowsza technologia sprawi, że widzowie będą mogli głębiej doświadczać otaczającej rzeczywistości, a poprzez błyskotliwe żarty dwuwymiarowy śmiech stanie się śmiechem trójwymiarowym.

Posiadający dziesięcioletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, panowie z Kabaretu Skeczów Męczących nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach - stale się rozwijają, odkrywając swoje możliwości. Ich występ to gwarancja dobrej zabawy, odważnej improwizacji i energetycznego kontaktu z widownią. Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie. Rezerwujcie sobie czas i bilety, bo czeka nas spora dawka dobrego humoru w znakomitym wydaniu.

25 kwietnia 2014, godz. 20.00, Kabaret Skeczów Męczących - "Z życia niższych sfer", "Podlasie" MOK, bilety: 50 zł oraz 40 zł (grupowe od 10 osób).
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.004 sekund