Drukuj

Koncert zespołu OVERSOUL z cyklu Time For Jazz

Koncerty: źródło: MOK
oversoul
oversoul
Oversoul to zespół poruszający się w muzycznym świecie soulu, popu i funky z domieszką elektronicznego brzmienia. Połączenie to w efekcie dające nietuzinkowe podejście do prostej formy piosenek popowych z elektryzującym soundem, porywającym groovem i gitarowym pazurem.

Za oficjalne początki zespołu można uznać pierwsze miesiące 2012 roku, chodź zamiar zrobienia czegoś wspólnie "wisiał w powietrzu" od kilku lat. Swobodnie powstawały kolejne kompozycje, okraszone wyobraźnią i przysłowiowymi ?trzema groszami? każdego z muzyków. W utworach każdy ma coś do powiedzenia, każdy ma do przekazania nastrój i emocje dzieląc się z publicznością CAŁYM SOBĄ. Poruszając się w szeroko rozumianej muzyce popularnej dostrzegli ogromną potrzebę pokazania światu własnej twórczości. OVERSOUL to muzyczna przestrzeń odrobinę oldschoolowa, bez przerostu formy nad treścią, opierająca się w dużej mierze na brzmieniach gitarowych z solidną podstawą syntezatorów, basowego moog-a oraz feelingującej perkusji doprawionej barwą męskiego głosu. To muzyczna rozmowa kumpli opowiadająca w prosty sposób o rzeczach niekiedy trudnych, ale także o codzienności i szczęśliwych chwilach.

W skład zespołu wchodzą: Kuba Szturm (gitara), Seweryn Krzysztoń (perkusja), Tomek Drachus (instrumenty klawiszowe), Łukasz Gorczyca (bas) i Artur Bradliński (wokal). Muzycy w różnych składach zagrali setki koncertów w kraju i za granicą.

17 sierpnia 2014, godz. 19.00, Skwer przy fontannie, ul. Pułaskiego 6, wstęp wolny.

W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w Sali Białej (ilość miejsc ograniczona).
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.012 sekund