Drukuj

PodobaMiSię

Koncerty: The Lamas
zespół PodobaMiSię
zespół PodobaMiSię
Już 13 grudnia w Sali Widowiskowej Podlasie, o godzinie 19.00, odbędzie się koncert siedleckiego zespołu PodobaMiSię, promujący ich nową płytę multimedialną o intrygującym tytule A MORZE.

Ten rok dla grupy PodobaMiSię był niezwykle pracowity. Zespół zagrał około 30 koncertów, m.in. w Pile, Suwałkach, Płocku, Sulęcinie, Barcinie oraz w Guben (Niemcy). Fani ska i reggae zacierają ręce na myśl o kolejnych występach swoich ulubieńców.
Kilka słów o nowej płycie multimedialnej, otóż znajdować się będzie na niej 5 utworów autorskich zespołu: Oświadczyny, A MORZE, Marzenia, Konstruktorzy atomowi, O tym że. Utwory zostały nagrane w studio "Czapla" w Siedlcach, a demo realizował Kuba Kowalik. Gościnnie, na congach zagrał z zespołem Jacek Myrcha. Jako bonus wersji audio, znajdzie się kawałek leadera grupy Michała Wyrzykowskiego - Puki mam w głowie dub. Dodatkowo na płycie znajdziecie kilka bonusów wideo i amatorskie teledyski. Ważnym elementem tej płyty jest profesjonalnie nakręcony teledysk do piosenki A MORZE. Scenariusz teledysku, to: - surrealistyczna opowieść o pewnej zakłopotanej damie - jak mówi lider zespołu. Szczegóły na koncercie!
Oprócz siedleckiej "bandy", na koncercie zagra zespół Plagyat z Białej Podlaskiej. Możemy jeszcze zdradzić, iż podczas trwania koncertu zostanie wyświetlony klip. Słowem: szykuje się fajna impreza. Projekt realizowany jest dzięki stypendium Prezydenta Miasta Siedlce.

13 grudnia, godz.19.00 Sala Widowiskowa Podlasie, wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.034 sekund