Drukuj

Ania Dąbrowska w Siedlcach

Koncerty: The Lamas
ania dąbrowska
ania dąbrowska
2 grudnia, o godzinie 20.00, w Sali Widowiskowej Podlasie odbędzie się koncert Ani Dąbrowskiej - wokalistki dobrze znanej i cenionej przez polską publiczność.

Ania Dąbrowska, poza śpiewaniem, dała się poznać jako autorka tekstów i kompozytorka. Tworzy muzykę z pogranicza popu, soulu i jazzu. Artystka debiutowała w programie Idol, w którym zajęła 8. miejsce. Potwierdzeniem talentu stała się płyta pt. Samotność po zmierzchu, wydana w 2004 roku, z takimi przebojami jak Tego chciałam, Charlie, Charlie i Inna. Kolejne albumy, Kilka historii na ten sam temat oraz W spodniach czy w sukience, również przyniosły sukces wokalistce. Niezaprzeczalnym dowodem ogromnego talentu artystki jest fakt, że wszystkie jej albumy pokryły się platyną.
W kwietniu 2010 roku ukazała się czwarta płyta Ani Dąbrowskiej pt. Ania Movie, zawierająca nowe realizacje piosenek znanych z kultowych już filmów czy seriali. Piosenkarka zmierzyła się z takimi utworami jak Sounds of Silence z filmu Absolwent czy Suicide is Painless z M.A.S.H. Ten specyficzny dobór materiału tłumaczy piosenkarka następująco: - Od jakiegoś czasu krążył mi po głowie pomysł, żeby nagrać płytę z moimi ulubionymi piosenkami i kiedy zaczęłam się przygotowywać, okazało się, że większość z nich pochodzi z filmów. Poszliśmy więc w tę stronę. To megakompozycje, które świetnie się śpiewa i interpretuje. Wszystkie od dawna mam na podręcznej playliście.
Czy nowe interpretacje dorównają hitom sprzed lat? Warto to sprawdzić.


Bilety (30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu koncertu) dostępne są w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach (ul. Berka Joselewicza 3, I piętro), od poniedziałku do piątku, w godz.: 8.00-16.00.

strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.008 sekund