Drukuj

Rockowo i w rytmach reggae

Koncerty: MOK
Albert Klejc - członek zespołu PodobaMiSię
Albert Klejc - członek zespołu PodobaMiSię
Duża dawka energii, dużo rocka, reggae i ska - tego na pewno nie zabraknie podczas koncertu, który już 26 lutego w "Podlasiu".

Na finiszu ferii zimowych w Sali Widowiskowej Podlasie wystąpi, dobrze znany siedlczanom, zespół PodobaMiSię. Na koncercie, oprócz najbardziej popularnych kawałków zespołu, na pewno nie zabraknie utworów z najnowszej płyty multimedialnej A MORZE.

Na dokładkę sobotniego wieczoru zagra zespół Transsexdisco, który intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Muzyka Transów, to przede wszystkim rock, ale można się doszukać brzmień popowych z elektronicznym klimatem. Nie brakuje również punkowej energii. Zespół tworzy czterech muzyków: Damian Lange odpowiedzialny za gitarę, śpiew, jak również za teksty i kompozycje, Krzysiek Napiórkowski - bas, Marcin Matyszewski - klawisze oraz Emil Walinowicz - perkusja. Zespół ma na koncie wiele wyróżnień na festiwalach i przeglądach, m. in. jest laureatem Eko Union Of Rock w Węgorzewie 2009, znalazł się również w ścisłej czołówce konkursu młodych kapel w Jarocinie (2010). Obecnie rozwija swoje umiejętności i stara się przekazywać swoją muzykę innym.

Powiększające się grono fanów pozwala na dość intensywne koncertowanie w coraz to dalszych rejonach kraju. Miastem, gdzie TSD tworzy własną historię jest Olsztyn. 10 lipca 2010 roku ukazała się debiutancka płyta TSD - Ultrachemia.

Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. Szczegółowe informacje o koncercie na odrębnych afiszach oraz na www.mok.siedlce.pl
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.026 sekund