Drukuj

Jeszcze chwilę jedną mam by zostać z sobą sam - Rockfest znowu rusza

Koncerty: Anna Zadrożna
Proletariat
Proletariat
Rockfest już dawno wpisał się na stałe w siedlecką kulturę i wielu fanów ostrzejszych brzmień nie wyobraża sobie bez niego, i tak bardzo ubogiej, rockowej sceny muzycznej w naszym mieście. Już niedługo rusza następna edycja koncertów pod znakiem rocka.

Na Amfiteatrze powitamy lokalne grupy: Outside, Minuta Ciszy, Mary Sue. Gwiazdą programu będzie punk- i hardrockowy zespół - Proletaryat.

Proletaryat został założony w 1987 roku w Pabianicach. Niedługo potem doczekał się debiutów na lokalnych przeglądach i wystąpień w Jarocinie - najpierw bez sukcesu, potem z licznymi nagrodami. Do tej pory w dorobku zespołu znajduje się jedenaście albumów studyjnych (w tym najnowsza Prawda), dwa koncertowe oraz rzesze wiernych fanów. Swoją energią i magnetyzmem Proletaryat z pewnością podbije serca siedleckich słuchaczy.

Rockfest jest dla wszystkich, którzy lubią ciężką muzykę oraz teksty piosenek, które przykuwają uwagę. Ich teksty są emocjonalne, porażają brutalną prawdą i otwartością w przekazywaniu trudnych, niewygodnych treści zgodnie z zasadą, że pisać i śpiewać należy o wszystkim, a nie tylko o tym, co miłe, łatwe i lekkostrawne. Każdy słuchacz, który ceni sobie prawdę i szczerość nad słodycz i cukierkowość, powinien czuć się usatysfakcjonowany.

20 maja, o godz. 17.00, siedlecki Amfiteatr. Bilety w cenach 10 oraz 15 zł można kupić w kasie MOK (ul. Pułaskiego 6), otwartej od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.022 sekund