Drukuj

Kabaretowe pożegnanie lata

Koncerty: Redakcja
Kabaret Nowaki
Kabaret Nowaki
Na przekór smutkowi towarzyszącemu zbliżającemu się końcowi lata, na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpią znane i lubiane przez publiczność kabarety, czyli: Made in China, Kabaret Nowaki oraz Paranienormalni.

Kilka słów o kabaretach. Paranienormalni, czyli czteroosobowy męski skład, który ma na koncie I miejsce podczas Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry 2005, I nagrodę na Trybunałach Kabaretowych 2005 czy III miejsce i tytuł Ściaka na Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej "Debeściak" 2007. Skąd czerpią pomysły do programów? Jak sami mówią: "(...) bacznie obserwujemy przyrodę, zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury" (cytat pochodzi ze strony: www.paranienormalni.com/o-nas).

Kolejny uczestnik imprezy, czyli Made in China, to trio: Katarzyna Sobieszek, Sławomir Kaczmarek i Artur Walaszek. Tutaj należy zaznaczyć, że nazwa tego kabaretu nijak się ma do poziomu występów. Zamiennie prezentują dwa programy: "Ciasteczka" i "Tylko dla dorosłych".

Kolejni wykonawcy, którzy tego dnia zaprezentują się na scenie siedleckiego Amfiteatru, to Kabaret Nowaki. Energiczna grupa o zaskakujących pomysłach,
czego dowodem ich skecze. Nowaki to zdobywcy licznych nagród, jak choćby I miejsce na Festiwalu w Opolu w 2011 - "KABARET OFF, czyli kabaretowe (O)polskie gwiazdy jutra". Tak dobrani artyści zapewnią pożegnanie lata
w dobrym nastroju.

25 września, godz. 17.00, Amfiteatr. Bilety: 40 zł w przedsprzedaży i 60 zł w dniu imprezy. Bilety są do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.003 sekund