Drukuj

Jazzowe walentynki

Koncerty: Joanna Zawadzka
Janusz Maleńczuk
Janusz Maleńczuk
Na siedleckiej scenie 13 lutego zaprezentuje się Trio w składzie Janusz Maleńczuk, Michał Urbaniak i Krzysztof Słomkowski. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy pośród całego walentynkowego szału szukają czegoś naprawdę z klimatem! Na koncert będą się składały popowo-jazzowe utwory, utrzymane w klimacie zbliżającego się dnia zakochanych.

Janusz Maleńczuk to artysta znany w Siedlcach i nie tylko. Niejednokrotnie pojawiał się na miejscowych scenach z zespołem SILK, w którym występuje z programem THE BEST OF QUEEN, jako wokalista. Jak sam kiedyś stwierdził, muzyka była jego pasją od zawsze, choć z początku ograniczał się do grania na perkusji. Na śpiew przyszedł czas później.

Istotnym punktem w jego karierze było wygranie programu "Szansa na sukces". Od tego momentu zaczął się coraz częściej pojawiać na scenach muzycznych całego kraju, w różnych projektach i formacjach artystycznych.

Można pytać o jego tajemnicę na sukces, ale w tym wypadku, aby ją poznać, wystarczy wybrać się na koncert. W trakcie występów, swoim aksamitnym głosem, czaruje publiczność i jurorów. Dziś na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień, w tym Grand Prix Piosenki Angielskiej w Brzegu oraz tytuł finalisty Sopot Festiwal.

Obok Janusza Maleńczuka, na scenie wystąpią dwaj artyści: Michał Urbaniak, znany jako pianista o "mozartowskim" uchu oraz Krzysztof Słomkowski, kontrabasista, występujący regularnie od kilku lat, a obecnie także student Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Koncert ten jest obowiązkową pozycją dla wszystkich, którzy lubią jazzowe brzmienia i chcą zobaczyć tych rewelacyjnych artystów na żywo.

13 lutego, godz. 19.00, Sala Biała (ul. Pułaskiego 6). Bilety: 10 zł.

strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.012 sekund