Drukuj

Krejzolka Mariolka

Koncerty: Joanna Zawadzka
Paranienormalni
Paranienormalni
"Hej! Jestem krejzolka na maksiorka!" - mówi kabareciarz wychodząc na scenę w kolorowym sweterku i blond peruce. Wtedy już wszyscy wiedzą, że przed nimi występ kabaretu Paranienormalni! Bo kto normalny mógłby wymyślić coś takiego?

Niebawem zaprezentują się na siedleckiej scenie i swoim programem spróbują powalić widzów na kolana. Czy się uda? Myślę, że tak, bo wszędzie gdzie się pojawią, robią furorę.

Kabaret powstał w Jeleniej Górze 8 lat temu. W swoich skeczach zajmują się stereotypami, popkulturą, ludźmi i prawie wszystkim, co nas cieszy, rozśmiesza i denerwuje, oprócz polityki. Najbardziej popularnym skeczem, który przyniósł im ogólnopolski rozgłos, jest Mariolka w wykonaniu Igora Kwiatkowskiego.

Ten satyryczny obraz nastolatki (blondynki) przypadł ludziom do gustu, choć bazuje na bardzo prostym założeniu, które zostało przez artystów znacznie wyolbrzymione.

Działając razem już tyle lat, stworzyli grupę bardzo silną. Należą do elity polskich kabaretów i mają swoich wiernych fanów. Są laureatami wielu nagród oraz tytułów i wyróżnień. W kabarecie występują, oprócz Igora, radiowiec Robert Motyka, aktor i DJ Michał Paszczyk oraz instruktor teatralny Rafał Kadłucki.

5 czerwca pojawią się w CKiS, by zaprezentować swój program. Dla każdego fana kabaretu jest to impreza obowiązkowa do odznaczenia w kalendarzu. Z pewnością będzie to mocno paranienormalny wieczór.

5 czerwca 2012, CKiS (ul. Bpa Świrskiego 31), bilety: 50, 60 ,70 zł.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.015 sekund