Drukuj

Wyścig z czasem w wersji smile

Koncerty: Iza Wojtowicz
Kabaret WIDELEC
Kabaret WIDELEC
Okazuje się, że wakacyjny stan naszego samopoczucia można wydłużyć. Wakacje wykraczające poza dwa słoneczne miesiące roku? Czemu nie?

15 września na siedleckim Amfiteatrze za sprawą takich kabaretów jak Ciach, Widelec, Skeczów Męczących oraz konferansjera, a zarazem satyryka, Piotra Bałtroczyka odbędzie się oficjalne przedłużenie wakacyjnej beztroski z uśmiechem od ucha do ucha.

Widelec to laureaci większości festiwali kabaretowych. Znani z takich skeczy jak Kolędnicy, Mieszkanie czy Węgiel, na scenie działają już 13 rok z dorobkiem ponad 1250 występów. I uwaga, występowali na scenie 24h non stop ustanawiając tym Rekord Guinessa. Są więc zdolni do czynów niemożliwych.

"Ciacha" z kabaretu Ciach utrzymują się na scenie od 1994 roku. Przez publiczność są kojarzeni z takich numerów jak Królewna Śnieżka, Biuro podróży i Melina. Posiadacze nagrody (zbiorowej) za "Najdowcipniejszy program telewizyjny" na Festiwalu Dobrego Humoru Gdańsk 2001. Nic dodać, nic ująć. Najlepsi z najlepszych.

Kolejne gwiazdy wieczoru to obecnie jeden z najpopularniejszych kabaretów młodego pokolenia. Mowa oczywiście o Kabarecie Skeczów Męczących. Ogólnopolską popularność przyniosły mu takie kabaretowe hity jak Piosenka Trenera - o korupcji w polskiej piłce czy piosenka Nasza Klasa. Już chyba każdy zna też ich skecze o Jacku Krzynówku i mało rozgarniętym ochroniarzu Śrubie. Co zaprezentują tym razem?

Optymistyczna, pełna humoru i spontaniczności wakacyjna woń nie zatrzyma się więc tylko na dwóch miesiącach. To wykwalifikowani zwolennicy podejścia do życia z przymrużeniem oka. Obecnym grozi zmiana światopoglądu i podejścia do życia. Z naciskiem na dostrzeganie tej lepszej strony. Zatem Kabaretowe Pożegnanie Lata? A może ponowne przywitanie?

15 września, godz. 18.00, Amfiteatr (ul. Wiszniewskiego 1), bilety: 30 zł w przedsprzedaży oraz 40 zł w dniu imprezy do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6 oraz na godzinę przed imprezą w Amfiteatrze.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.004 sekund