Drukuj

Rockfest 2012

Koncerty: Joanna Zawadzka
Cochise
Cochise
Miłośnicy dobrych koncertów już zacierają ręce! Na najbliższym RockFeście organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury, oprócz lokalnych zespołów, zaprezentują się Curly Heads i Cochise.

Cochise to jedna z najciekawszych ekip na scenie rockowej w ostatnim czasie. Panowie od 8 lat czarują wspaniałymi kawałkami, które są połączeniem dawnego grunge i metalowo-rockowych brzmień. Na najnowszej płycie Back to beginning, którą wywalczyli sobie pozytywne głosy zarówno krytyków jak i publiczności, mieszanka tych gatunków jest wręcz wybuchowa! Od swobodnych, wręcz sielankowych dźwięków, w jednej chwili przechodzą do ostrych, ciężkich brzmień. W skład zespołu wchodzą Wojtek Napora - gitara, Radek Jasiński - bas, Czarek Mielko - perkusja oraz Paweł Małaszyński - wokal.

Curly Heads to nowość, która wniosła na rynek powiew świeżości. Swoją przygodę z dużą sceną grupa rozpoczęła, gdy jej wokalista, Dawid Pod
Curly Heads
Curly Heads
siadło, odniósł sukces w programie X Factor. Wyjątkowość i talent tego chłopaka szybko zostały dostrzeżone przez jurorów oraz telewidzów i wyniosły go na sam szczyt tego show. Zespół prezentuje styl muzyczny, który przypomina trochę brytyjski pop. Ciekawe teksty, pisane nie tylko po polsku, angielska elegancja i spokój, delikatne rockowe brzmienie - wszystko to intryguje i zachęca do dalszego słuchania.

Dzięki tym dwóm grupom, tegoroczny RockFest zapowiada się interesująco. Oprócz nich wystąpią także dwa inne zespoły. Pojawią się Midawy, który grał na zeszłorocznej odsłonie tego festiwalu oraz SteelFire - grupa z Mińska Mazowieckiego. Taka mieszanka na jednej scenie może dać naprawdę dobry efekt.

29 września, godz. 17.30, Amfiteatr (ul. Wiszniewskiego 1), bilety: 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.040 sekund