Drukuj

RockFest 2012

Koncerty: Przemek Pisarski
RockFest
RockFest
Dzięki wybuchowej mieszance - rock'n'rolla, hard rocka, brytyjskiego pop rock'a oraz energetyzującego połączenia rocka, metalu i grunge'u, każdy kto zjawił się na ostatniej plenerowej imprezie organizowanej przez MOK mógł znaleźć coś dla siebie.

Tegoroczny RockFest, który odbył się 29 października w Amfiteatrze rozpoczął rock'n'roll'owy SteelFire. Mimo, że zespół nie wystąpił w oryginalnym składzie (kontuzjowanego gitarzystę Kubę Bartnickiego zastąpił 15-letni Patryk Makać), pokazali jak zawsze co to jest dobry rock'n'roll. Pełen luz i świetne wykonanie to już norma na koncertach SteelFire.

Następnie zrobiło się znacznie ciężej i ostrzej dzięki pojawieniu się zespołu Midway. Inteligentne połączenie heavy metalu z hard rock'iem podniosło o kilkanaście stopni temperaturę pod sceną siedleckiego amfiteatru, tak że część publiczności zaczęła szaleć w pogo.

Po pełnym dzikości występie Midway, przyszedł czas na pop rock'owy Curly Heads. Ciekawe aranżacje i wpadające w ucho melodie, tak najlepiej można opisać występ tego zespołu. Dawid Podsiadło swoim śpiewem udowodnił, że nie bez powodu wygrał II edycję X Factor.

Po Curly Heads przyszła pora na gwiazdę RockFest 2012, czyli Cochise z Pawłem Małaszyńskim jako wokalistą. Zespół zaprezentował wybuchową mieszankę grunge'u, metalu oraz rocka okraszoną naprawdę świetnym i czystym wokalem Pawła Małaszyńskiego, który w niektórych piosenkach nawet growl'ował. Z zachowania Cochise na scenie łatwo dało się zauważyć, że heavy metal mają we krwi.strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.030 sekund