Drukuj

Każde dziecko zwycięża

Artykuły: Redakcja
Rozdanie nagród
Rozdanie nagród
Różnego rodzaju konkursy to forma promocji, którą wykorzystują zarówno wielkie koncerny, jak i osoby działające w pojedynkę. Na przykład Kamila Grabowska.

Bardzo ciekawy pomysł na konkurs zrealizowała na swoim profilu facebookowym facebook.com. Zasady były bardzo proste. Należało wysłać fotografię dziecka i postarać się o "lajki". Dziecko i jego fotografia, które organizatorce Kamili Grabowskiej spodobało się najbardziej otrzymywało czekała znakomitą nagrodę - profesjonalną sesję fotograficzną.

Nic więc dziwnego, że zdjęcia zaczęły spływać już kilka godzin później. Po 2 tygodniach w Galerii Konkursowej można było oglądać aż 236 portretów słodkich dzieci: od parotygodniowych do kilkuletnich - z Siedlec i okolic, ale także z Lublina, Nałeczowa, Warszawy i okolic. Każdy wspierał swoją pociechę i słał prośby do znajomych o wsparcie "lajkam
Rozdanie nagród
Rozdanie nagród
i". Do akcji przyłączyli się również sponsorzy: Joanna Choromańska ze Szkoły językowej Mała Lingua w Siedlcach oraz Agnieszka Korżan z Niepublicznego Przedszkola "Czterolistna Koniczynka" w Lublinie.
Lista nagrodzonych dzieci została ogłoszona1 marca. Organizatorka i główna sponsorka Kamila Grabowska tak pisze na swoim blogu kamilagrabowska: "Umówmy się, że nie ma miejsc... pierwsze, drugie... każde dziecko jest zwycięskie. Ma kochanych rodziców i innych życzliwych mu ludzi, którzy zgłaszają je do konkursu, wspomagają lajkami i... przede wszystkim kochają".

Dodatkową nagrodą dla wszystkich było uroczyste rozdanie nagród oraz dyplomów w Sali Zabaw "Młynek", które odbyło się 8 marca.


strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.010 sekund